• پست الکترونیک

  info@behservice.com
 • پشتیبانی

  ٠٩١٢٢٩٨٤٦٥٩
بهمن ۲۶, ۱۳۹۷

تعمیرگاه بنز (Benz)

یک تعمیرگاه بنز (BENZ) خوب چه مشخصاتی دارد؟ در این مطلب از به سرویس به معرفی خدمات و ویژگی های یک تعمیرگاه بنز که می توانید به راحتی به آن اعتماد کنید، می پردازیم.

مختصری در مورد بنز

مرسدس-بنز Mercedes-Benz: یکی از شرکت های خودروسازی آلمانی است که امروزه یکی از زیر مجموعه های شرکت آ گ می باشد. این کمپانی در زمینه طراحی و ساخت انواع اتوبوس، کامیون، خودرو های لوکس و موتور فعالیت داردو از دیگر خدمات شرکت بنز میتوان به خدمات لیزینگ و بیمه خودروها اشاره کرد. کارخانه مرکزی این کمپانی در شهر اشتوتگار آلمان قرار دارد. شعار تبلیغاتی این شرکت (یا بهترین یا هیچ) می باشد.

 

تعمیرگاه بنز

تعمیرگاه بنز

در تعمیرگاه تخصصی بنز (BENZ) به سرویس چه خدماتی ارئه می شود؟

خودرو بنز جز دسته خودرو های لوکس، گران قیمت و پرفروش دنیا می باشد پس با قاطعیت می توان گفت که قطعات به کار رفته در آن نیز از پیچیدگی بالایی برخوردار هستند. برای تعمیر محصولات بنز به تخصص، علم، تجربه، دقت و ابزار آلات پیشرفته نیاز است. به سرویس داری کادر مجرب و متخصص در امر تعمیر ماشین های لوکس این اطمینان را به دارندگان خوردو بنز می دهد که بهترین خدمات را به جهت جلب رضایت مشتری ارائه دهد. از مهم ترین خدمات تخصصی مجموعه به سرویس در خصوص تعمیر خودرو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- استفاده از قطعات اصلی جهت تعویض و یا تعمیر قطعات خراب خودرو

حتما برای تعمیر خودر باید به این نکته توجه کنید که به کار بردن قطعات نامرغوب و فیک به راحتی می تواند باعث آسیب رساندن به اجزا دیگر خودرو شود و در اکثر مواقع این آسیب جبران ناپذیر است و هزینه گزافی را به دارنده خوردرو تحمیل می نماید.

 

مرتبط بخوانید: فورد موستانگ روباز ۲۰۱۸ معرفی شد

 

۲- انجام خدمات و سرویس های دوره ای که شامل موارد زیر می باشد:

 • تعویض روغن خودرو در تعمیرگاه بنز به سرویس
تعویض روغن خودرو یک مولفه مهم در نگهداری صحیح از آن می باشد. توصیه می شود که طبق زمان بندی که از طرف خود کمپانی انجام شده است روغن خودرو بررسی و تعویض گردد حتی اگر از آن استفاده نشده باشد. جالب است بدانید که روغن موتور به مرور زمان فاسد می شود و نیاز به بررسی و مراقبت مداوم و به موقع دارد. همچنین بهتر است که از یک نوع روغن موتور برای خودرو خود استفاده کنید.
 • تعویض فیلتر روغن در تعمیرگاه بنز به سرویس
حضور  فیلتر روغن به قدری مهم است که چنانچه مشکلی در آن ایجاد شود می‌تواند به راحتی موتور خودرو را از بین ببرد و آسیب جبران ناپذیری به موتور وارد کند. توصیه می شود با هر بار تعویض روغن موتور یا حداقل یک بار در میان این فیلتر را تعویض کنید تا خودروتان به مکل بر نخورد. تعویض به موقع فیلتر روغن تاثیر مثبتی بر روی خودرو میگذارد از جمله:
-کاهش سطح مصرف سوخت
– افزایش طول عمر موتور
– بالا رفتن شتاب خودرو
 • تعویض فیلتر هوا در تعمیرگاه بنز به سرویس

به این نکته توجه داشته باشید که فیلتر هوا نقش اساسی در تضمین سلامت فنی خودرو دارد. حتما باید مدام فیلتر هوای خودرو را بررسی کنید تا در ورت بروز مشکل سریعا آن را بر طرف کنید . تعویض فیلتر هوا بازده موتور را به طرز چشمگیری بالا می برد.

 • تعویض فیلتر بنزین( صافی بنزین) در تعمیرگاه بنز به سرویس
علائمی که نشان می دهد فیلتر بنزین شما کثیف است و باید آن را تعویض کنید به شرح زیر است: (در نظر داشته باشید که زمان تعویض فیلتر سوخت نیز از طرف کمپانی تعیین شده است)
– عدم بازدهی موتور
– ریپ زدن خودرو
– ایراد در سنسور اکسیژن
– خرابی پمپ بنزین
– اختلال در سوخت رسانی
– در موارد شدید قطع شدن مدار سوخت
 • تعویض تسمه ها در تعمیرگاه بنز به سرویس

 وقتی در موتور را باز می کنید ، چند تسمه می بینید . این تسمه ها را پس از هر ۲۵ هزار کیلومتر بازدید و ترجیحاً هر ۵۰ هزار کیلومتر عوض کنید ( البته این مقدار در خودروهای مختلف متفاوت است ) .

 • بررسی شمع ها در تعمیرگاه بنز به سرویس

شمع خودرو تاثیر بسزایی در کاهش مصرف سوخت، بالا بردن شتاب خودرو و عملکرد بهتر خودرو دارد . شمع ها در موتور وظیفه ترکیب کردن هوا و سوخت و همچنین مشتعل کردن این ترکیب را به عهده دارند. حتما به این نکته توجه کنید که گاز دادن بیشتر یا کمتر از حد نرمال باعث کاهش طول عمر موتور می شود.

 • بررسی و تعویض لنت ترمز در تعمیرگاه بنز به سرویس

ترمز،روغن ترمز ماشین، دیسک و لنت ترمز خودرو جز مواردی هستند که تاثیر مستقیم بر ایمنی خودرو دارند. چنانچه ضخامت لنت کمتر از ۵/۱ میلیمتر باشد باید در جهت تعویض لنت اقدام کنید . دیگر علائمی که نشان می دهد که زمان تعویض لنت ترمز فرا رسیده است به شرح زیر است:

– عملکرد نا مناسب لنت ترمز

– روشن شدن چراغ اخطار آمپر

– آلوده شدن لنت به روغن

 • بررسی روغن ترمز در تعمیرگاه بنز به سرویس

بی توجهی به زمان تعویض روغن ترمز می تواند خطر آفرین باشد. این روغن به مرور زمان رطوبت را جذب کرده و در ترمزهای شدید آب موجود در روغن بخار می شود و ترمزگیری با مشکل روبه رو خواهد شد. به همین دلیل برای بالا بردن ایمنی خودرو توصیه میشود که هر ۲ سال یک بار روغن را تعویض کنید

 • بررس و تعویض باتری در تعمیرگاه بنز به سرویس

جالب است بدانید که عملکرد باتری به عملکرد دینام خودرو و همچنین سیستم برق خودرو بستگی دارد اما به طور نرمال باتری فابریک بنز زمانی در حدود ۴ تا ۵ سال بدون ایراد کار میکند اما توصیه می شود بعد از گذشت چهار سال باتری را تست کنید تا مطمئین شوید افت ولتاژ ندارد. نشانگر روی باطری بیان می کند که زمان تعویض رسیده است یا نه.

 • تنظیم موتور در تعمیرگاه بنز به سرویس

اصلی ترین بخش خودرو موتور آن می باشد به همین دلیل تنظیم موتور از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. ترکیبات سمی در گاز های خارج شده از موتور وجود دارد که موجب آلودگی محیط زیست می شوند. چنانچه به موقع و درست و با دقت موتور خودرو تنظیم شود علاوه بر کاهش آلودگی محیط زیست بازدهی و طول عمر موتور خودرو به طرز چشم گیری بالا می رود.

 

تعمیرگاه بنز

تعمیرگاه بنز

 

 • تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق در تعمیرگاه بنز به سرویس

مشکلاتی نظیر عدم امکان کنترل صحیح در سر پیچ، انحراف بی دلیل از مسیر، لرزش فرمان، صدا های عجیب و غریب جلوبندی نشان دهنده وجود مشکل در کمک فنر ها می باشد که این ایرادات ممکن است بسیار خطر آفرین باشد.توصیه میشود که حتما دو بار در سال به منظور اطمینان از سلامت کامل خودرو سیستم تعلیق و جلو بندی خودرو به خوبی بررسی و ایرادات آن رفع شود. از جمله خدمات به سرویس به جهت تعمیر جلوبندی به شرح زیر می باشد:

۱- تنظیم زاویه‌ی چرخ‌ها و رفع مشکلات لاستیک ها، مانند ساییدگی لاستیک

۲- کالیبر و پروگرام جعبه فرمان و از بین بردن ایرادات آن

۳- تعویض کمک‌های بادی و کمپرسور باد و رفع ارادات آن همچنین تنظیم ارتفاع

۴- بررسی عاج لاستیک ها

 • تعمیر انواع گیر بکس اتوماتیک(جعبه دنده) در تعمیرگاه بنز به سرویس

گیربکس یکی از مهم ترین قطعات خودرو است که از نظر اهمیت می توان آن را با موتور اتوموبیل مقایسه کرد. درنتیجه تعمیر و بررسی گیربکس شامل موارد زیر می شود که کادر مجرب به سرویس تبحر کافی را در این زمینه دارد.

۱- تعمیرات و یا تعویض گیربکس

۲- تعمیر ساعت گیربکس، توربین و از بین بردن مشکل گاز هرز

۴- انجام عیب‌یابی، تعویض و پروگرام فیبر

 

مرتبط بخوانید: تعمير تخصصی گيربكسهای اتوماتيک با گارانتی

 

 • کارشناسی دقیق رنگ و بدنه در تعمیرگاه بنز به سرویس

چنانچه خواستار تغییراتی در رنگ و ظاهر ماشین باشید و یا مشکلی برای رنگ خودرو در اثر تصادف و یا حوادث دیگر رخ داده باشد برای بازسازی نیاز به کارشناسی دقیق رنگ ها و تجهیزات مدرن به جهت رفع مشکل دارد. از جلمه خدمات این مجموعه در زمینه رنگ خودرو میتوان به موارد زیر اشاره کرد

۱- رنگ کردن بدنه خودرو با بالاترین کیفیت به صورت فابریک

۲- مات کردن سه‌بعدی بدنه

۳- تغییر رنگ رینگ به دلخواه

۴- پولیش و واکس بدنه

۵- قلم گیری

 • صافکاری و نقاشی در تعمیرگاه بنز به سرویس

واحد صافکاری و نقاشی به سرویس با استفاده از تجهیزات مدرن، رعایت قوانین و اصول مشخص شده از سمت کمپانی بنز(BENZ) زیبایی که مد نظر شماست را به شما هدیه می هد. دستگاه های مدرن مانند جوشکاری آلومینیوم، اسکنر رنگ، چراغ رنگ سازی، خشک کن موضعی، ضخامت سنج دیجیتالی رنگ، صافکاری با دستگاه جوش نقطه ای و … موجود در این مجموعه، این ضمانت را به مشتری خود می دهد که کار بدون عیب نقصی در زمان مناسب تحویل می دهد . از دیگر خدمات به سرویس در این زمینه میتوان اشاره کرد:

۱- تخصص و تبحر در صافکاری بدون رنگ

۲- شاسی‌کشی با دستگاه و تعمیر سپر

۳- تخصص و تبحر در امور تیونینگ

خلاصه ای از خدمات تخصصی به سرویس در تعمیرگاه بنز
 • استفاده از دستگاه عیب یاب تخصصی و استاندارد بنز
 • تعمیر و تنظیم موتور
 • تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک
 • برطرف کردن ایرادات کامپیوتر خودرو
 •  تنظیم ارتفاع بادی
 • بررسی سیستم تعلیق خودرو
 • بررسی، تعمیر و تعویض بخش برق و الکترونیک خودرو
 • تعمیر تخصصی بنزو با مدرنترین تجهیزات
 • بررسی برف پاک کن  (سرما و گرمای شدید تاثر منفی بر تیغه پلاستیکی برف پاک کن میگذارد)
 • بررسی مایع ضد یخ ( این مایع در زمستان از یخ زدگی و در تابستان از داغ شدن موتور جلوگیری میکند همچنین توصیه می شود سالی یک بار آن را تعویض کنید)
 • بررسی و بر طرف کردن ایرادات چراغ های اتومبیل

در صورتی که نیاز به مشاوره در مورد تعمیرگاه بنز خدمات مجموعه به سرویس دارید از طریق شماره زیر با ما در تماس باشید!

٠٩١٢٢٩٨٤٦٥٩