• پست الکترونیک

  info@behservice.com
 • پشتیبانی

  ٠٩١٢٢٩٨٤٦٥٩
 

تعمیرگاه پورشه (Porsche)

یک تعمیرگاه پورشه خوب چه مشخصاتی دارد؟ در این مطلب از به سرویس به معرفی خدمات و ویژگی های یک تعمیرگاه پورشه، که می توانید به راحتی به آن اعتماد کنید، می پردازیم.

 

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان در مورد تعمیرگاه پورشه و خدمات مجموعه به سرویس دارید از طریق شماره زیر با ما در تماس باشید!

٠٩١٢٢٩٨٤٦٥٩

 

مختصری درباره پورشه (Porsche)

شرکت پورشه در سال ۱۹۷۲ تاسیس شد.بنیان گذاران این شرکت خودرو سازی فردیناند آلکساندر پورشه و محمد هدایتی بودند. دفتر مرکزی این کمپانی در شهر لودویگزوبورگ در آلمان قرار دارد. پورشه تا به حال ۱۶ بار موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات لمانز شده است. همچنین در مسابقات رالی پاریس داکار جز تیم‌های  شناخته شده، است.

پورشه خواسته های مصرف کننده ها را در نظر گرفته است و برای مواردی که افراد را از راندن خسته میکند نیز قابلیت جدیدی را با نام Porsche InnoDrive در نظر گرفته است. علاوه بر سیستم استاندارد کروز، سیستم جدید InnoDrive با استفاده از داده‌ های محیطی جهت موقعیت‌ یابی، رادار ، ورودی گاز، ترمز و نوع دنده را به تناسب وضعیت جاده‌ی پیش رو، انتخاب و تنظیم می کند.

 

مرتبط بخوانید: تعميرگاه خودروهای هيبريدی

در تعمیرگاه تخصصی پورشه (Porsche) به سرویس چه خدماتی ارئه می شود؟

در این مجموعه خدمات تخصصی خودرو به منظور تعمیر قطعات اصلی انجام میشود نه صرفا به منظور تعویض آنها. این مجموعه به جهت رفاه حال مشتریان سرویس های دوره ای را ارائه میدهد. همچنین در نظر داشته باشید که تمامی قطعاتی که در تعمیر خودرو شما به کار برده می شود کاملاً اورجینال می باشند.

 

 • تعویض روغن موتور:

 

 تعویض روغن موتور یکی از مواردی است که در سیستم دوره ای به آن حتما توجه می شود و یکی از الویت های مهم در زمینه داشتن خودرو سالم می باشد. به این نکات در زمینه روغن موتور توجه فرمایید:
۱- همیشه از یک نوع روغن موتور استفاده کنید.
۲- سطح روغن موتور را به طور مداوم بررسی کنید.
تعمیرگاه پورشه

تعمیرگاه پورشه

 

 • تعویض فیلتر هوا:

 

با بررسی و تعویض به موقع و در زمان مناسب  فیلتر هوا  می توانید کارایی و بازده موتور را بالا ببرید و سلامت موتور خودرو را تضمین کنید.

 

 • تعویض فیلتر روغن:

 

با توجه به توصیه های کمپانی، فیلتر روغن را باید در زمان تعیین شده تعویض کنید. فواید تعوض به موقع فیلتر روغن به شرح زیر است:

۱- تاثیر بر کاهش چشم گیر میزان مصرف سوخت

۲- بالا رفتن شتاب و توان ماشین

۳- افزایش طول عمر موتور

 

 • تعویض فیلتر سوخت:

 

در صورت بروز مشکل در فیلتر سوخت خودرو با مشکلات فراوانی در زمینه سوخت رسانی خودرو روبه رو می شود. قطع شدن کامل مدار سوخت یکی از این مشکلات است. زمان تعویض فیلتر سوخت از طرف کمپانی برای هر خودرو مشخص می شود حتما به آن توجه فرمایید.

 

مرتبط بخوانید: همه چیز درباره ب ام و های نسل جدید

 

 • تعویض لنت جلو و لنت عقب:

 

چنانچه لنت ترمز خودرو که جز بخش های مهم می باشد دچار مشکل شده باشد و به صورت نا مطلوب عمل کند ممکن است چراغ اخطار آمپر روشن شود که از  نشانه تعویض لنت در ترمز های دیسکی می باشد. ضخامت لنت کمتر از ۵/۱ میلیمتر خطرآفرین است همچنین اگر سطح لنت به روغن آلوده باشد باید آن را عوض کرد.

مدار ترمز نیز باید هنگام بررسی لنت در صورت نیاز هواگیری شود اگر این پروسه به موقع و دقیق انجام نشود خطرات فراوانی خودرو و سرنشینان را تهدید می کند.

 

 • عیب یابی با استفاده از دستگاه دیاگ استاندارد: 

 

در نظر داشته باشید که عیب یابی خودرو مهم ترین بخش تعمیر خودرو است و چنانچه عیب یابی خودرو خود را به دست افراد ناشی و بی تجربه بسپارید احتمال آن که آسیب های جدی و جبران ناپذیری به خودرو وارد شود بسیار بالا است و  این امر هزینه گزافی را به شما تحمیل کند. در مجموعه به سرویس تمامی افراد دوره های تخصصی مربوطه را گذرانده اند و با سیستم های پیچیده ماشین های لوکس آشنایی کامل دارند.

 

 • تعمیر گیر بکس اتوماتیک و دبل کلاچ پورشه (PDK).:

 

گیربکس اتوماتیک بدلیل انتقال نیرو موتور از طریق جریان روغن به گیربکس و ساختمان هیدرو الکترو مکانیکی که دارد، جز بخش های حساس خودرو به شمار می آید. در صورت رانندگی با گیربکس خراب سایر بخش های خودرو آسیب می بیند و خسارت جبران ناپزیری به آن وارد می شود. بررسی و تعمیر گیربکس شامل موارد زیر می شود که کادر مجرب به سرویس تبحر کافی را در این زمینه دارد.

۱- تعمیرات و یا تعویض گیربکس

۲- تعمیر ساعت گیربکس، توربین و رفع صدا هنگام تعویض دنده‌ها و از بین بردن مشکل گاز هرز

۴- انجام عیب‌یابی، تعویض و پروگرام فیبر

۵- تعویض روغن گیربکس در صورت نیاز

 

 • تعمیر جلوبندی:

 

باید به این نکته توجه داشته باشید که مشکلاتی نظیر عدم امکان کنترل درست و به موقع در سر پیچ، انحراف بی دلیل از مسیر، لرزش فرمان، صدا های عجیب و غریب جلوبندی می تواند نشان دهنده ایراداتی در کمک فنر ها و انحراف زاویه محور چرخ ها باشد و با توجه به سطح نا هموار خیابان ها بهتر است دو بار در سال به منظور اطمینان از سلامت کامل خودرو سیستم تعلیق و جلو بندی خودرو به خوبی بررسی و ایرادات آن رفع شود.اگر در زمان مناسب به مسئله رسیدگی نکنید چرخ ها دچار ساییدگی می شوند و باعث انحراف خودرو به طرفین در حین حرکت می شود. از جمله خدمات به سرویس به جهت تعمیر جلوبندی به شرح زیر می باشد:

۱- تنظیم زاویه‌ی چرخ‌ها و رفع مشکلات لاستیک ها، مانند ساییدگی لاستیک

۲- کالیبر و پروگرام جعبه فرمان و از بین بردن ایرادات آن

۳- تعویض کمک‌های بادی و کمپرسور باد و رفع ارادات آن همچنین تنظیم ارتفاع

 

مرتبط بخوانید: تعمير تخصصی گيربكسهای اتوماتيک با گارانتی

 

 • کارشناسی دقیق رنگ و بدنه در تعمیرگاه پورشه به سرویس :

 

چنانچه خواستار تغییراتی در رنگ و ظاهر ماشین باشید و یا مشکلی برای رنگ خودرو در اثر تصادف و یا حوادث دیگر رخ داده باشد برای بازسازی نیاز به کارشناسی دقیق رنگ ها و تجهیزات مدرن به جهت رفع مشکل دارد. از جلمه خدمات این مجموعه در زمینه رنگ خودرو میتوان به موارد زیر اشاره کرد

۱- رنگ کردن بدنه خودرو با بالاترین کیفیت به صورت فابریک

۲- مات کردن سه‌بعدی بدنه

۳- تغییر رنگ رینگ به دلخواه

۴- پولیش و واکس بدنه

۵- قلم گیری

 

 • صافکاری و نقاشی در تعمیرگاه پورشه به سرویس

 

واحد صافکاری و نقاشی به سرویس با استفاده از تجهیزات مدرن، رعایت قوانین و اصول مشخص شده از سمت کمپانی بی ام و زیبایی که مد نظر شماست را به شما هدیه می هد. دستگاه های مدرن مانند جوشکاری آلومینیوم، اسکنر رنگ، چراغ رنگ سازی، خشک کن موضعی، ضخامت سنج دیجیتالی رنگ، صافکاری با دستگاه جوش نقطه ای و … موجود در این مجموعه، این ضمانت را به مشتری خود می دهد که کار بدون عیب نقصی در زمان مناسب تحویل می دهد . از دیگر خدمات به سرویس در این زمینه میتوان اشاره کرد:

۱- تخصص و تبحر در صافکاری بدون رنگ

۲- شاسی‌کشی با دستگاه و تعمیر سپر

۳- تخصص و تبحر در امور تیونینگ

 

 • تعویض روغن ترمز در تعمیرگاه پورشه به سرویس :

 

 روغن ترمز به مرور زمان رطوبت را جذب کرده و در ترمزهای شدید آب تجمع بافته در روغن نیز بخار می شود و ترمزگیری با مشکل روبه رو خواهد شد. به همین دلیل برای بالا بردن سطح ایمنی خودرو بهتر است در سرویس های دوره ای و با توجه به زمان تعیین شده از طرف کمپانی روغن ترمز بررسی و تعویض شود.

 

 • بررسی باتری خودرو و برطرف کردن ایرادات آن

 

درصورتی که خودرو شما بدون مشکل استارت میزند نشان دهنده این نیست که باتری خودرو هیچ ایرادی ندارد. چنانچه باتری خودرو شما تاریخ گذشته باشد آمپر و ولتاژ آن مدام تغییر می کند و صدمات جبران ناپذیری به خودرو وارد میکند. از جمله این صدمات میتوان به از کار افتادن بخش های سخت افزاری خودرو اشاره کرد. به همین دلیل بررسی دوره ای باتری خودرو بسیار مهم است و از طرف کمپانی تعیین شده است.

 

 • بررسی بخش برق و الکترونیک خودرو

 

در این بخش طبق نقشه هایی که کمپانی برای تعمیر سیم کشی خودرو و نیز تعمیر کامپیوتر ارائه داده است، مشکلات بخش برقی خودرو بررسی و ایرادات آن بر طرف می شود. از دیگر کارهایی که در این بخش انجام داده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- تعمیر ایرادات سان روف در تعمیرگاه پورشه به سرویس

۲- عیب‌یابی بر طرف کردن ایرادات کروز، رادار و سنسورهای خودرو در تعمیرگاه پورشه به سرویس

۳- جلوگیری از نشت گاز کولر، بررسی و تعمیر کمپرسور و شارژ کردن گاز کولر در تعمیرگاه پورشه به سرویس

۴- بررسی، تعمیر و بالا بردن شفافیت چراغ‌های جلو در تعمیرگاه پورشه به سرویس

 

تعمیرگاه پورشه

تعمیرگاه پورشه

 

نکاتی که باید در نگهداری پورشه به آن توجه کنید

 • حتما باید به نوع و کیفیت روغن موتوری که مصرف می کنید توجه کنید و در زمان تعیین شده از طرف کمپانی جهت تعوبض آن اقدام کنید. این زمان تعویض متناسب با شرایط اقلیمی خاورمیانه تعیین شده است و بی توجهی به آن باعث وارد شدن صدماتی به موتورخودرو می شود.
 • یکی دیگر از مواردی که به آن باید توجه کنید استفاده از سرویس های دره ای می باشد. عدم توجه به سرویسهای دوره ای است که جدول آن در دفترچه راهنمای خودرو برای مالک هر خودرو وجود دارد، می تواند خسارت های جبران ناپذیری برای موتور ایجاد کند.
 • این موضوع را در نظر داشته باشید که سپردن تعمیرات پورشه به تعمیرگاه هایی که هیچ گونه علم، تبحر و تخصصی درمورد سیستم های پیشرفته این خودروها ندارند و تنها برای سودجویی این گونه تعمیرات را تقبل می کنند، باعث ایجاد خسارت های فراوان به خودرو و تحمیل هزینه های گزاف به مالک خودرو می شود.
 • این نکته بسیار مهم است که، خودروهای اتوماتیک سیستم برق پیچیده‌‌ تری نسبت به خودرو های معمولی دارند. توصیه می شود از وسایل برقی اضافه مانند چراغ زنون، آمپلی فایر، دزدگیر متفرقه و … استفاده نکنید.
 • مجموعه گیربکس اتوماتیک، سنسورها و بخش مدارهای الکترونیکی خودرو های لوکس مانند پورشه حساسیت بالایی دارند در نتیجه بهتر است موتورشویی برای آنها انجام نشود.

 

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان در مورد تعمیرگاه پورشه و خدمات مجموعه به سرویس دارید از طریق شماره زیر با ما در تماس باشید!

٠٩١٢٢٩٨٤٦٥٩